Avatar uživatele
Bronzový

Prokletý člověkJiž se nám všem zřejmě stalo, že jsme zažili dny, kdy se nám vůbec nic nedařilo a nebo známe ( slyšeli jsme o ) ve svém okolí někoho, komu se zničeho nic najednou převrátil celý život k mnohem horšímu stavu.

Pak si říkáme, že jsme ( jsou ) snad prokletí.

Setkali jste se již s tím?
Jak se takový člověk pozná, zda opravdu proklet je ?
Jak se prokletí dá odvrátit, bránit, zrušit?
_

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Projděte si starší odpovědi na podobnou otázku,, dovíte se možná víc.

http://www.odpovedi.cz/…
--
Definice prokletí:
Kletba je démonická aktivita, při které proklínající člověk napomůže (někdy i nevědomky) démonickým bytostem vykonat zlo (díky otevření brány mezi fyzickým a duchovním světem) na jiném člověku. Čím více je takový člověk v kontaktu s démonickými bytostmi.

Klasickým příkladem uvalení kletby je činnost kterou oklamaní lidé nazývají věštění budoucnosti. Například vykládání Tarotu, vykládání karet obecně, věštění z kávové sedliny, věštění z kyvadla, hádání z čar na rukou, numerologie, Silvova metoda sklenice vody“ a podobně..

Více odkaz
http://www.odkrytepravdy.cz/…
--
Každý z nás má někdy dojem, že se mu nic nedaří. Ale nikdy jsem si neříkala, že jde o prokletí. Mělo to tak být, sktuečnost, kterou je nutné přijat,. Je třeba nedělat si starost s tím, co si kdo o nás myslí. Názory jiných vypovídají o tom, čemu dotyční věří, a proto se nás jejich slova nedotýkají.

Opakuji slova jednoho psychologa, , že okolnosti člověa neutvářejí, jen pouze odhalují, jaký je je.

Je třeba si uvědomit, že jednou je hůř, jednou je líp, ale určitě se to změní. Každý má problémy, ty k životu patří, přijdou a odejdou. Co si ze všeho vezme, často pomůže přežít a posíít. Nikdy se neptat, proč se tak stalo. Neznáme odpověď. Jsou to naše domněnky, na něž neznáme odpověď.

V prokletí nevěřím, ale jen v to, že všechno je dané osudem. Pověra je´ víra v něco, např. v zásah nadpřirozených sil, jakýsi názor, který si nedovedeme zdůvodnit rozumem.

Ale přesto vkládám odkazy, jak se proti prokletí a kletbám bránit.
http://www.supermagie.estranky .cz/…

http://showbyznys.blog.cz/…

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Prokletí je nesmysl, nepřemýšlej o tom.


Avatar uživatele
Pokročilý

Setkala jsem se s tím třeba na Odpovědi.cz. Takový člověk se pozná podle toho, že se tím zabývá. Odvrátit se to dá tak, že se tím zabývat nebude. Síla myšlenek, to je celé prokletí.


Avatar uživatele
Zlatý

Setkal jsem se se smolnými dny mnohokrát, nikdy jsem ale ani na vteřinu neměl pocit, že bych byl proklet ))
Rozhodujeme se podle svého uvážení, velkou roli hrají hrají související okolnosti, které se mění, náhoda, atd. K životu přistupuji racionálně a proto nevěřím na žádné nesmyslné prokletí, nebo někým/něčím řízený osud. Zkus přemýšlet takto a život budeš mít mnohem hodnotnější !
Zkušenost


Avatar uživatele
Pokročilý

Ano, to existuje, vím o tom své.
Jednou jeden náš předek skutečně byl sousedem proklet kvůli ještě k tomu hlouposti. Pak to jde přes 7 pokolení, nežli to zmizí. Takže se to dotýkalo i mě. Stále byla v rodině tzv. smůla. Těžké nemoci, nic se nedařilo. Až jednou jedna žena, co to umí, mi sama, řekla, že jsme prokletí, tedy ten předek, ale ona skutečně to změnila. A začalo se pak dařit, a mít maličko více štěstí, nežli jen té smůly. A co vím, jeden pán byl také sousedem proklet nedávno a ten pán z ničeho nic těžce onemocněl a doktoři si neví rady, prý jde o něco zvláštního. A nechápou, že ten člověk byl úplně zdravý. Při tom ten pán byl na důkladném vyšetření pár dní před tím prokletím a byl zdravý.
Takže pozor nežli budete klít, skutečně se to nemá.
Ono, kdo to nezažije, nemůže tomu věřit. A hlavně si s tím nezahrávejte.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3821
Zlatý Drap 2287
Zlatý led 1650
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 871
Zlatý mosoj 846
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.