av

prokazatelne prekonana prekazka

Nejlepší odpověď
Drap

A co je s ní ? Chybí mi otázka.
Pokud se jedná o to co to je, tak třeba když byly vykopnuty uzamčné dveře

Další odpovědi
led

prokazatelne prekonana prekazka = odstránenie prekážky, prípadne prekonanie prekážky iným než stanoveným spôsobom.

Michal Kole

Pokud je to u vykradení bytu tak musí být evidentní, že zloděj třeba odvrtal.

Pokud byl zloděj šikovný a zámek nepoškodil tak „neslušnost“ pojišťovny způsobí, že nic nedostanete. Mají to i v pojišťovacích podmínkách.