Michal Kole

Projevuje se kinetóza (zvracení v dopravním prostředku) i na motorce, skútru nebo jen auto, letdalo, loď, autobus, vlak?

Odpovědi
anonym

Neřekl bych, plno lidí nemá problém dokud nevstoupí na loď, prostě to zkus. Můžeš předpokládat že se projeví, ale 100% to není.

zjentek

projevuje a může jít i o zdraví. To když řídíš motorku a v té rychlosti nabliješ slečně za tebou přímo do otvorů přilby. To jde o život

FOX.IK

Kdyz brzdite z 250 km/ hod na 50 km/hod na 150 metrech /Na motorce na okruhu/, tak je dost realny, ze nez si zvyknete, tak vam spatne bude.

anonym

Michale, mně bývalo špatně jenom na zadních sedadlech v autě. Přiznávám ale, že lodí jsem ještě nikam neplula. Přední sedadlo v autě mi nevadilo a ostatní dopravní prostředky jsem zvládala naprosto bez problémů. No a do toho auta jsem si brala „kinedril“ a také to šlo.

honzikd

Rozhodně ano.. V autě nejen jako pasažér, ale také jako řidič. (Musím řídit s igelitovou taškou na klíně, i ve služebním autě). S lodí zkušenosti nemám, ale ve vlaku to samé – mám ovšem vyzkoušeno, že pokud sedím zády po směru jízdy, je to o něco snesitelnější. Na kole – nesmím jet po hrbolaté cestě, např. dlažebních kostkách, po rovné silnici max. 40 km/h.