TONICK

Projektor namísto monitoru?

Dobrý den,
chci se zeptat, zda-li nevíte o nějaké cenově přijatelné „krabičce“ (nejlépe projektoru), která by šla z jedné strany napojit přímo do USB (nejlépe, s redukcí USB-VGA by to bylo zase o tisícovku dražší) počítače (nutno USB, chtěl bych to používat i s notebookem, netbookem (nemá VGA ani HDMI) apod.) a na druhé straně by to bylo napojené v té „krabičce“ a šlo by z toho několik světelných paprsků (projektovaný obraz). Případně by nebylo špatné, aby to nějak šlo napojit i do TV (přes cinch konektory) a promítat obraz z televize :) Děkuji :) (P.S.: Že nepatřím mezi nenáročné uživatele vím, tak mi to prosím nepište :D). Díky

Odpovědi
anonym

http://www.al­za.cz/genius-gpp-1000-d204759.htm

Michálek1245

Určitě ano, ale chce to mít dobré plátno. Vyzkoušejte službu https://rental­.economic-service.cz/ka­tegorie-produktu/vide­o/projekcni-platna/ jako pronájem plátna a podle toho si vyberte. Projektor můžete mít sebelepší, ale jestli to nebudete mít vyřešené na dobrém podkladu, tak to bude jen degradovat zážitek. 😉 Ale vyzkoušejte těch pláten víc, protože každé reaguje trochu odlišným způsobem. 😉