projekt Opencard

Dobrý den,zajímalo by mne co znamená projekt Opencard.

Nejlepší odpověď
Vikičistič

Je to jeden velkej podvod na kterým se pakují odeesáci ,ale ono jim to zase projde!!

Další odpovědi
panenka

dej si do vyhledávaču projekt opencard tam odpověd vyhledáš na tvou otázku

standa

V rámci tohoto projektu, by se ´prodávali´ takové „chytré“ čipové karty (jako známé kreditní či platební karty), které by měly umět:

  1. ´zaplatit´ (bezhotovostně) :
  1. jízdné v pražské hromadné dopravě
  2. parkovné u parkovacích automatů
  3. návštěvu knihoven
  1. ´nahlédnout´ do registru přestupků

A původně tyto karty měly ´umět´ řadu dalších užitečných věcí, kdy občan složitě ´komunikuje´ s městem a karta by mu výrazně pomohla, ALE… skutečnost jiná a to už je jiný příběh ☹

Makulka

podvod ,který se opakuje