loosi

Projde auto emisema, když svítí kontrolka motoru? Budou to nějak hrotit?

Odpovědi
tatanka

Domnívám se, že emise nejsou problém. Nevím ale z jakého důvodu kontrolka svítí. Ovšem u technické máte určitě smolíka!
Doplňuji:
Konkrétně já mám špatný egr ventil a tím pádem svítí kontrolka spalin na palubní desce. Někdo této kontrolce říká kontrolka motoru.Tím pádem já bych neprošel ani emisemi i když na chod motoru to nemá až tak velký vliv.

gecco

Co je to „kontrolka motoru“???
😉
Ta kontrolka má (téměř určitě) nějaký konkrétní význam – zkontroluj si jej, aby to auto vůbec na STK dojelo…
😉
Jinak – pokud jde o emise – měří se přímo spaliny, kontrolky jsou v tomto nepodstatné.

cochee

Svítící kontrolka motoru může mít „milion“ různých důvodů. I takových, co nemají s emisemi nic společného.