zjentek

Prohledávali byste popelnice, pokud by to bylo výnosné?

Jestli byste prohledávali popelnice, pokud by to bylo výnosné.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ano

Cetla jsem clanek o 2 Americankach, ktere si vybiranim popelnic prijdou az na 5 tisic $.Ale maji to vymakane, hledaji jen v bohatych ctvrtich a nachazeji opravdu poklady,, ktere se daji vyhodne prodat,
Kamaradka nachazi kazdych par mesicu v popelnici nekolik krabic se sotva obnosenymi znackovymi botami. Nektere jsou pry i uplne nenosene!
Takze pokud bych byla v nouzi, asi by to byla jedna z moznosti vydelku.
Ale zatim nemusim!!:)

Další odpovědi
Drap

Ano

Pokud by to bylo opravdu výnosné, tak proč ne.

paul1

Takto jsem nad tím zatím nepřemýšlel(a), musím nad tím v klidu podumat

Já jsem už jednou prohledával. Když jsme byli ve Švýcarsku v horách, tak vedle našeho penzionu zařizovali další, nově postavený. Z okna jsem viděl, že do kontajneru vynášejí nějaké zabalené věci. Počkal jsem, až odešli a šel se kouknout co tam dali. Byly tam různé součásti nábytku a také krásný dřevěný chlebník. Tak jsem ho sbalil a dovezl domů. Žádná cenná věc to nebyla, ale bylo to v roku 1987 a v tu dobu takové chlebníky u nás k dostání nebyly, jen plechové. Dodnes nám slouží.

aliendrone

Ano

POKUD by to „výnosné“ znamenalo „podle MÝCH představ“, tak žádný problém. 🙂

Twl já se jednou v popelnici PROBUDIL a pořád žiju. TWL, pamatuješ mytí hajzlíků na vojně (coby zobani v přijímači)? U nás chodilo celé kasíno je posrat, abychom z toho „něco měli“… 😉 😁 😁

Savier

Ano

jáára

Ano