Avatar uživatele
zjentek

Prohledávali byste popelnice, pokud by to bylo výnosné?

Jestli byste prohledávali popelnice, pokud by to bylo výnosné.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, cappuccino před 327 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

Ano

Cetla jsem clanek o 2 Americankach, ktere si vybiranim popelnic prijdou az na 5 tisic $.Ale maji to vymakane, hledaji jen v bohatych ctvrtich a nachazeji opravdu poklady,, ktere se daji vyhodne prodat,
Kamaradka nachazi kazdych par mesicu v popelnici nekolik krabic se sotva obnosenymi znackovymi botami. Nektere jsou pry i uplne nenosene!
Takze pokud bych byla v nouzi, asi by to byla jedna z moznosti vydelku.
Ale zatim nemusim!!:)

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano

Pokud by to bylo opravdu výnosné, tak proč ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Takto jsem nad tím zatím nepřemýšlel(a), musím nad tím v klidu podumat

Já jsem už jednou prohledával. Když jsme byli ve Švýcarsku v horách, tak vedle našeho penzionu zařizovali další, nově postavený. Z okna jsem viděl, že do kontajneru vynášejí nějaké zabalené věci. Počkal jsem, až odešli a šel se kouknout co tam dali. Byly tam různé součásti nábytku a také krásný dřevěný chlebník. Tak jsem ho sbalil a dovezl domů. Žádná cenná věc to nebyla, ale bylo to v roku 1987 a v tu dobu takové chlebníky u nás k dostání nebyly, jen plechové. Dodnes nám slouží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ano

POKUD by to „výnosné“ znamenalo „podle MÝCH představ“, tak žádný problém. 🙂

Twl já se jednou v popelnici PROBUDIL a pořád žiju. TWL, pamatuješ mytí hajzlíků na vojně (coby zobani v přijímači)? U nás chodilo celé kasíno je posrat, abychom z toho „něco měli“… 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek