programy v Pc

Jaké programy využíváte v Pc a které Vám přijdou nejužitečnější?

Nejlepší odpověď
arygnoc

mozilla
KMplayer
PSpad
skype
Total Commander
IrfanView
Coolector
IRC
Daemon Tools
Realtek,

zhruba.

Další odpovědi
DDarent

webový prohlížeč, windows wista, mozilla thinderbird, Samsung kies, Bcontrol, Snap N'Go, hypercam 3, advanced care system 4, portrait proffesional, windows media player, Divx, Sasung AllShare, zoner photo studio 13, koš, TexMod, Game booster, 7-ZIP a to je asi tak všechno…

Ella

Google Chrome
BSplayer
Skype
Avast
Adobe Reader
Leawo MP4 Converter
PhotoFiltre Studio
uTorrent
HP Photosmart Essential

a to je všechno, víc nepotřebuji…

led

Tie čo potrebujem. Aj free aj platené.
Ak si robíte štatistiku legálnych a nelegálnych programov, nechajte to na kompetentných.
PS.
Ak chcete informáciu o doporučovaných programoch, položte otázku ináč.