Programy na vyčištení od Malware a spyware

Stačí mi pouze AVG2011 Fre a Advanced system care nebo je lepší nainstalovat některý z dalších programů k občasnému použití na spyware a malware předem dík

Nejlepší odpověď
Hlada

Myslím, že stačí tato nebo jakákoli jiná kombinace antiviru a antispywarového programu. Ochranu není třeba přehánět. Časté přehrabování se v registrech často způsobí větší škodu, než samotný vir.

Další odpovědi
mosoj

Ad aware mě na win 7 poškodil registry.
Před tím jsem ho na XP používal 8 let.

Nejlepší je když se někdo ptá na jízdní řád vlaků a dostane letový řád letadel !!

MacChill

AVG nedoporučuji, z antivirů co jsou zdarma bych použil AVIRU:

http://www.avi­ra.com/en/avi­ra-free-antivirus

anonym

ad-aware-určený přesně na spywary; jeden nejlepší na ně
dále by mohl postačit avast.

Skalda

Toto staci, pokud bys mel podezreni na jinou pakaz v PC muzes pouzit jine- spybot, spyware terminator, combofix. Jinak doporucuji misto AVG AVIRU.

Zdroj: http://www.avi­ra.com/en/avi­ra-free-antivirus