Jose1f

Programování v excelu

V malém prográmku v Excelu potřebuji, aby při splnění určité podmínky začal obsah buňky „blikat“. Poradíte mi, jak na to?

Odpovědi
Hykam

Můžeš změnit barvu, styl písma, barvu buňky, ale že by se dalo nastavit blikání obsahu… s tím jsem se ještě nesetkal.

Možná by to šlo udělat nejakým makrem.

Alesh

Jaká hodnota by to měla být? Blikat ne, ale zablikat by šlo. Jinými slovy by šlo udělat to, že zadáš určitou pevně danou hodnotu a po jejím zadání by buňka po určitou dobu blikala a pak by to skončilo. Po dobu blikání bys nemohl nic dělat, zkrátka bys jenom koukal na to, jak buňka bliká. Blikání by tedy nemohlo být moc dlouhé. Pokud to konkretizuješ, tak ti s tím můžu pomoct.

arygnoc

trošku škriabania cez hlavu:

čo tak na žiadané pozíciu vložiť nejaký jednoduchý blikajúci gif?