scifi

Programování – Java, někdo kdo pomůže?

Napište program, kdy uživatel na vstupu zadá tři teploty (reálná čísla) a vypište jejich součet a průměrnou teplotu. Záporné hodnoty jsou možné. T2 – Vypočtěte povrch, objem a tělesovou úhlopříčku kvádru (celá čísla). S=2*(ab+bc+ac), V=abc, u= . Math.sqrt(proměnná)->odmocnina Math.pow(proměn­ná,mocnina)->mocnina T3 – Zadejte čas v minutách, vzdálenost v metrech a vypočítejte rychlost v km/h (s=v*t). Výsledek zobrazte včetně jednotek. Použijte reálná čísla. Java, prosím o pomoc :D

Odpovědi
Zbynas

Spíše bych doporučil obrátit se na specializované fórum …

novaky

praktická aplikace nulová. Typický domácí úkol. Na tohle ti nikdo neodpoví, páč to nikoho nebaví. Máš tam něco z reálnýho života? Miluju výzvy.. ale k něčemu to musí bejt, ty voe. Java krása, C krása, VB krása, html krása. Kam vlasně chceš jít? To jako pokaždý budeš „prosím o pomoc“ smajlík. Slovensky naničhodník