Calimë

Program ZDARMA s funkcí PiP (PictureInPicture, obraz v obrazu)

Hledám program ZDARMA na úpravu videa s funcí PiP.
A nechci žádné s registrací, nebo 15-ti denní funkčností zdarma.
Jinak, ten program musí umět hlavně to, ať si klidně nic jiného neumí.
Doplňuji:
mosoj: no já psala otázku hlavně pro ty, co nějaký program zdarma znají a aktivně s ním pracují, ne někoho, kdo mi ještě vynadá že se vůbec ptám
a ptala jsem se, jestli nějaký znáte, a ne jestli si na nějaký musím našetřit, a kolik

Odpovědi
mosoj

Na netu jsi nic nenašla ? Myslíš že my najdem ?
Halt si musíš těch 30 euro našetřit. Zadarmo ani kuře nehrabe.
Doplňuji:
To nebyla otázka to byl rozkazovací způsob!
Žádné nadávky tam nevidím.