Klára K.

Co dělat když Windows Movie Maker používá v počítači další uživatel?

Tohle se mi objeví vždy, když ho chci otevřít. Právě jsem zavřela Movie Maker, a když jsem ho chtěla znovu otevřít, tak se mi ukázalo, že program používá jiný uživatel v počítači. To ale není pravda, jediné otevřené okno jsem zavřela. Jak to mám udělat? Program se mi odmítá otevřít, což je dost problém.

Nejlepší odpověď
Quimby

Zkus se odhlásit a zpátky přihlásit. Možná, se jen nezavřel a zůstal ve správci úloh.

Další odpovědi
Strange

program se často neukončí a zůstává viset v taskmgr. otevři taskmgr. klikni 2. myšítkem na spodní lištu a otevře se Správce úloh. win m. maker klidně můžeš ukončit, protože mu stejně chybí uživatelské prostředí. systém nedovolí aby se tento program podobně jako win player spustil několikrát současně. já si také stěžují na tuto nedokonalost neúplného ukončení wmm.