izie999

Program Vyčistit počítač

Zkoušela jsem si nainstalovat program Vyčistit počítač,ale bohužel mi nejde,protože mám Windows 7.Neznáte nějáky podobný program,ale aby byl na Windows 7?

Nejlepší odpověď
mosoj

CCleaner umí totéž a je zadarmo.

Program vůbec nejde, nebo jenom hlásí zbytečné soubory ?

Další odpovědi
rynek878

doporučoval bych,abyste si přečetla tento článek:

Zdroj: http://www.xma­estro.com/view­.php?cisloclan­ku=2008050014

Elk

Ze Stahuj si ulož program Advancet systemCare Profesional- Ten je jednoduchý, zdarma a nezatěžuje PCa ani ho zezpomaluje. Já jsem s ním velice spokojen.

mily

Mosj : Píše mi to Error