Ivoman

Program Superovladač

Máte někdo s tímto programem zkušenosti ? Je k něčemu ?

Nejlepší odpověď
RomanP

Tento program nedělá nic jiného, než že shání po netu nové ovladače do vašeho PC a tvrdí vám že ty co tam máte teď jsou zastaralé a jedině ty co on vám najde, jsou ty nejlepší. Je to to samé jak je na netu ten úžasný nesmysl na zrychlení vašeho PC. V obou případech hrozí přinejmenším reinstalace OS z důvodu špatných ovladačů.

Další odpovědi
Hlada

Je to program ze skupiny vyhledávačů ovladačů. Pokud se k něčemu takovému uchýlíte, doporučuju spíš Driver Genius Professional Edition. V každém případě je to cesta v nouzi, lenosti nebo neschopnosti najít aktuální ovladače na stránkách výrobce zařízení.