martinecek2

Poradíte program pro Win na opravu velmi dlouhých textu?

Dobrý den,právě jsem dokončil 33NS práci a potřebuji v ní najít chyby (resp. překlepy,psal jsem to narychlo) nevíte o něčem takovém ? Stačilo by mi kdyby mě to navedlo k danému slovu,rovnou označilo já to správně přepsal a pak třeba šipkou pokračoval dál.. Ten text je fakt dlouhý, a není v mých silách ho během jednoho dne projít celý.

Program pro win na opravu velmi dlouhých textu?

Odpovědi
Zbynas

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/zjednoduse­ni_prace/ostat­ni/kontrola-ceske-gramatiky/