DusanOrlik

Program pro obnovení,omylem smazaných souborů-jaký je nejlepší?

Zdravím,omylem jsem si smazal z plochy,soubory (filmy a programy),které jsem si stáhl z internetu,a koš byl vysypaný.takže jsem dal obnovu dat-vrátil jsem se do včerejška,ovšem se mi vrátili jen složky bez souborů.Takže vás chci poprosit,o pro­gram,který by mi tyto soubory vrátil zpátky.Moc díky za pomoc :)

Nejlepší odpověď
Poklička

Vyzkoušej program Recuva nebo EaseUS Partition Master a nebo GetDataBack for NTFS.