Toruk

Program (pro linux) na spojování audiosouborů

Poraďte jednoduchý program (pro linux) na spojování audiosouborů. Mám desítky přednášek rozdělených vždy na několik souborů… nakonec jsou to stovky souborů a to je pro mě úplně zbytečné, protože poslouchám vždy celou přednášku.

Nejlepší odpověď
Bedy

Já můžu doporučit Audacity, v některých distribucích je přímo předinstalovaný.
Jinak lze ho stáhnout odsud: http://audaci­ty.sourceforge­.net/download/li­nux nenajdete-li ho v Správci balíku či nějakém Centru softwaru.

Další odpovědi
Michal Kole

audacity