program potřebný být na CD, ale já ho chci bez CD nebo DVD

dobrý den, poradili byste mi prosím jaký mám použít program na spouštění programů vyžadující CD?

  • stáhnul sem si nový díl úspěšného simulátoru traktor zetor 2009, ale on vyžaduje abych ho vypálil na CD a má 860MB-
  1. problém-potřeboval bych nějaký program na spuštění tohoto souboru bez CD
  2. problém-pokud bych ho chtěl dát na disk můžu použít i DVD?

Doplňuji:
potlesk, děkuji za odpověď, už si tu hru instaluji, moc děkuji, ušetři jste mi minumálně 1000kč, děkuji

Nejlepší odpověď
Reuef

stahni ten program co sem dal do odkazu emuluje to CD/DVD mechaniku pokud mas tu hru v image souboru…pokud ne tak ten image vytvor

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/da­emon-tools/