Martas

Program PDF CREATOR

Chci se zeptat k čemu je tento program dobrý mám si ho nainstalovat?Dí­ky všem

Nejlepší odpověď
vagra

PDFCreator je open source, který vám umožní vytvářet PDF dokumenty a také dokumenty v PostScriptu, EPS či různých obrázkových formátech (JPEG, TIFF, PNG aj.). Do těchto formátů dokáže převést prakticky libovolný dokument, protože po instalaci funguje jako virtuální tiskárna.

PDFCreator je oblíbeným programem hlavně pro svojí kvalitu převodů, rychlost a jednoduchost konfigurace.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/pdfcr­eator/