ventou

Program oro zobrazování EXIF dat

Dobrý den. Můžete mě podat informaci, potřebují program pro zobrazování EXIF informaci na fotografiich. Nějaký stačí jednoduchý zobrazovač EXIF dat (ne editor pouze na zobrazeni EXIF dat na fokách na internetu) hlavně aby fungoval na internet explorer a taky na mozille firefox nebo když takový není tak třeba dva na explorer a mozillu. Děkují za odpověď

Nejlepší odpověď
beer

Běž na Stahuj.cz, dej do vyhledávače exif a něco si určitě vybereš.