mandes

Poznáte nejaký program na zdielanie textov?

Prosim vas poznate nejaky program na zdielanie textov? Ze budem to mat nainstalovane v mobile aj v PC, a ked to napisem v PC, tak to budem mat aj v mobile?

Odpovědi
Arne1

Pokud je to mobil s Androidem, tak to tam máte už odedávna. Rozklikněte si Google Disk a tam si můžete nahrát co chcete. A na počítači se přihlásíte na Gmail na stejný účet jako máte v mobilu a přes těch devět teček v pravém horním rohu dostanete nabídku Google aplikací, tam je disk také. Tam uvídíte to samé jako na mobilu.

Jofko8

Google má takové funkce a programy.Je to totožné s klasickým Word, jen akorát to máš uložené na cloudu a můžeš se k tomu kedykoľvej dostat. Dokonce můžeš dát povolení i jiným lidem prostřednictvím linku / emailu a ti budou mít k tomu subprime také přístup. Google Docs se to jmenuje

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.