milhaus52

Program na vytvoření bootovací USB na Windows XP v Ubuntu?

Neznáte prosím nějáký program, který by vytvořil v Ubuntu bootovací USB na Windows XP??
Zkoušel jsem pře Wine tyto programy(nešlo to):
WinSetupFromUSB
WinToFlasḧ
WinUSB Maker

A normálně v Ubutu jsem zkoušel WinUSB, ale sice se mi to podle všeho na Flashku dalo, ale nešlo to nabootovat a Bios mám bootování nastavené dobře.

Odpovědi
jpau

Udělej to tak, že vezmeš instalačku, normálně (popř. ve vhodně nastavené virtuálce) ji spustíš a systém nainstaluješ přímo na tu flashku.

Jinak to co jsi zkoušel samozřejmě nepůjde, protože si to bere systémové knihovny a z těch sestaví jakousi lite verzi (tzn. je to trochu odlišné od toho, co jsem uvedl výše), což ve wine není možné, jelikož tam nic takového není.