dj.david1234

Program na vytažení hudby

Ahoj všem, hledám program který dokáže (pokud takový program existuje) vybrat z písničky (např. z .mp3) pouze hudbu (melodii).. tak aby tam opravdu nebylo slyšet slova. Děkuji předem všem za odpověď.

Odpovědi
anonym

co sem koukal, tak je plno programů, které dokáží hlas potlačit.. ale přímo odstranit ne.. podle mě to i docela nemožné.. pokud bych to měl upravit, tak nejni jak, pokud tam sou všechny zvukové stopy spojené..

anonym

chystáte Karaoke že ? … bohužel nedávno jsem toto téma také řešil a bez úspěchu.

Programů které se tváří že umí potlačit hlas je n a internetu opravdu hodně, ale nepodařilo se mi mezi nimi najít ani jediný, který by to opravdu efektivně dokázal.

Nejvíce se cíli přiblížil Karaoke filtr v editoru Audacity, ale … také to nebylo to pravé.