bolak

Program na vytažení celé pošty na Odpovedi.cz do textového souboru

Dokázal by někdo z místních vytvořit program, který by veškerou vnitřní poštu (doručené+odeslané) zde na Odpovědi.cz uložil do textového dokumentu? Dost blbě se v tom totiž hledá.

Nejlepší odpověď
anonym

Už jsem ti psal že to jde, cokoliv od sud lze vytáhnout! Pomocí cURL a DOM Parser lze vytáhnout cokoliv i výpisy z tvé banky vč. posledních transakcí. Prostě stačí se naučit danou věc používat. Nebo pomocí regulérních výrazů-
Doplňuji:
Tak že jsem to za 20 minut naprogramoval → http://odpove­di.hys.cz/index­.php?polozka=a­plikace#staze­niPosty zatím to umí pouze z první stránky a neumí to ani řazení, můj kód je načítán do pole, tak že je to nejmenší. Věřím v tom že vy dokážete lepší.

Další odpovědi
Pepa88

HTML ve kterém Ti jsou interpretovány stránky jsou prostý text ze kterého není problém relativně jednoduše vybrat příslušné XML tagy (i HTML je XML)…

Program v Jave by trvalo napsat asi 30 minut, asi 5–10 minut by trvala analýza tagů, aby jsi věděl co dát jako argumenty těm funkcím…

A lidi, kteří ovládají webové technologie by Ti na to určitě spíchli skriptík za 2 – 3 minuty…

arygnoc

áno, dokázal.
nie je problém sa to naučiť.
študuj.
alebo si ten programček niekomu zaplať, nech ti ho urobí.

bolak

l564: a jak poznám že to není nějaký ukladač hesel? :))

bolak

jo aha, vono je to tam napsaný, tak to jo :) už jdu na to

bolak

I564: Tak zkouška proběhla neúspěšně :( vytáhlo mi to jen jména odesilatelů. Vždycky jen „Od:jméno“ a toť vše.

bolak

l564: jo, tak možná že už jsem tu o to psal, ale jak vidno bez úspěchu :)

Pepa88: tvá odpověď byla vložena před 1 hodinou, tak to už by si to měl mít hotový :)