LukasP

Program na výměnu obličeje ve videu?

Zdravím, asi to zní jako ptákovina, ale potřebuji to do jednoho home videa. Mám například 30 sekundovou ukázku videa, kde je rytmus a potřebuji, aby během celé této ukázky tam byl jiný obličej v jeho místě. U obrázku není problém použít třeba photoshop, ale jak toto řešit ve videu, kde se postava hejbe? Několik takových videí jsem už viděl, ale program jsem se nikdy nedozvěděl. Koho by něco napadlo, říkejte. Díky moc ;)
Doplňuji:
Počítám klidně i s tím, že bych to po půl vteřině ručně předělával, nejde o žádné dlouhé shoty, takže by to nebyl problém :)

Odpovědi
anonym

asi Sony Vegas, ukázky http://www.you­tube.com/watch?v=Rddnod1­Ytzs&feature=re­lated

chudst

Adobe After Effects. Pokud se v něm naučíte dělat, lze v něm pak vytvářet i spoustu dalších triků. Nicméně musíte si na to vyhradit čas, než přijdete na základy.

MrGandy

Asi před rokem jsem něco takového viděl. Ale nepřipadalo mi to moc dokonalý. Zkuste to progooglit všemi možnými slovy a hlavně ne v češtině …