Tw!st

Program na vložení obrázku do písničky

Dobrý den, potřeboval bych program s kterým můžu přidělat obrázek k písničce. písničku jsem si stáhl ve formátu .mp3 obrázek .jpg a jaký formát z toho vznikne je mi jedno ale aby to šlo uploadovat na youtube. myslím nějak takhle http://www.you­tube.com/watch?v=Clc-UL47D_s díky předem.

Nejlepší odpověď
Bedy

Můžete použít program Windows Movie Maker, který je součástí Windows ME, XP a Vista. Do Windows 7 a Windows Vista lze doinstalovat novější Windows Live Movie Maker, který je součástí balíku Windows Live Essentials.
Nebo lze použít ještě jednodušší Microsoft Photo Story.

Další odpovědi
anonym

Já mám program NERO VISION 4 a z toho dávám na Youtube svoje obrázky k písničkám.Ale nevím jak a kde se to nechá stáhnout.Jsem laik a všechno na počítači mě instaluje syn.