pusinka50

Program na vizualizaci obkládaček a dlažby?

Nemůžu dohledat na netu program ZDARMA na vizualizaci řešení výběru obkládaček a dlažby v koupelně. Nalézám jen program CAD dekor, který si musím koupit, který kvůli jedné koupelně kupovat nebudu. Nevíte o nějakém programu či firmě, která toto umožňuje zdarma?
Doplňuji:
badisko: tuhle web stránku jsem taky našla, ale nemohla jsem se hnout dál, nenašla jsem tu možnost zdarma vizualizace? Tvůj druhý odkaz nelze otevřít

Nejlepší odpověď
badisko

nasel …ale je to online …snad to nevadi…http://ww­w.tzb-info.cz/3667-program-pro-navrhovani-koupelen-moje-koupelna staci se ridit pokyny..
Doplňuji:
http://mujsou­bor.cz/cad-programy/sweet-home-3d

Další odpovědi
sportak

ten program se asi bude jmenovat franta,když ho potkáš,tak ho poznáš a vyrobí takovou vizualizaci,co se ti bude zdát neskutečně skutečná…
Doplňuji:
,ale jen jestli se toho nebudeš bát,jak to dopadne......jinak to,jak to vypadá na PC a v „realu“ je taky rozdíl…každopádně ten problem rozhodnutí existuje jen v tvé hlavě…a spokojenost ti obklad (či cokoli) přinese jen tehdy,pokud to vyrobíš sama.......(jen tak na okraj) … a odpověď zní: řiď se pocitem…