Lenča59

Program na úpravu hudby

Chtěla bych si stáhnout či najít na ploše taťky nějaký program na úpravu písniček : kus písničky smazat,k písničce přidat jinou písničku atd. …Zkoušela jsem to na Windows Movie Maker (vím že tona písničky neni!!!) ale já mám tak blbej počítač že mi to pořád blbne.Tak jsemšla na tatkův počítač a on tu Movie Maker nemá. Takže jaký se jmenuje program na úpravu písniček?? Prosím napište všeco znáte =) děkuji předem
Doplňuji:
bolak: a je to neškodný? Tátovi vadí když si něco instalujeme čemu nerozumíme… když dám stáhnout či co, nezaviruje mi to nějak počítač?? nebo nevytvoří se nějaká trapná „aktualizace“ která by se mi třeba pořád zobrazovala, mazala programy…a tak… musím to vědět, je blbý přeinstalovat si celej počítač a pak všech 28 programů znova instalovat…zhruba 28 =)

Nejlepší odpověď
bolak

Audacity > http://www.slu­necnice.cz/sw/au­dacity/

Je to zdarma a umí to i mp3ky.
Doplňuji:
je to neškodný jak papež v bordelu, neboj se toho..

bolak

lenča59: tak já bych ten můj příměr ještě poopravil

je to nebezpečný, jak papež na swingers party… (teď jsem to myslím vystuhnul úplně přesně)