Tisbo

Program na úpravu fotek pro „blbce“..

Dobrý den,
hledám jednoduchý program na úpravu fotek pro přítelkyni pro platformu Windows. Něco ve stylu, jako jsou programy na úpravu fotek pro telefony. Aby si tam přítelkyně mohla přidávat rámečky, samolepky, text, měnit odstíny a podobné kraviny.
Vím o podobných programech pouze v online podobě, které přidávají do obrázku svou reklamu a znehodnocují kvalitu fotografie. Podobné programy v online podobě pochopitelně nehledám.
Předem děkuji za odpovědi!

Odpovědi
somosa

také něco takového hledám :)

mosoj

Všechno musíš umět.
Já používám Zoner, ale všeobecně se tady doporučuje Photofiltre. Co to umí ale nevím.
Doplňuji:
Teď jsem se díval, je to ale v angličtině.

http://www.slu­necnice.cz/sw/pho­tofiltre/

Sůwa

Používám PhotoFiltre a nic jednoduššího snad už není. Nepracuje sice s vrstvami, ale i tak se báječně dají dělat různé triky, koláže a další úpravy. Při trošce trpělivosti umí udělat ze stařenky mladici ( bohužel jen na fotce ) 🙂

ivzez

Pro Photo Filtre samozřejmě existuje i čeština,
od verze 7 pracuje i s vrstvami (to jsem se zatím nenaučila),
existuje k němu řada pluginů, rámečků, masek apod.

Pozor:
Novější verze jsou placené.
Chce to stáhnout si poslední bezplatnou verzi,
aby člověk nemusel hlídat 30 dnů.