Novota

Poradíte program na tvorbu videa?

Hledám program na tvorbu krátkého videa (Intro apod.), který má více funkcí něž Movie Maker, ale který by zvládl i běžný uživatel. Poradíte?

Odpovědi
anonym

Jo,pinnacle video spin,sony vegas.
Zadej si vpravo do kolonky vyhledavač!

Dan-Bohm

To taky záleží na tom, jak máš výkonný PC, když máš Ramky (Nainstalovaná paměť) třeba jako já 3.00 GB, používej Camtasia Studio 8 , nebo máš Ramky třeba 4.00 GB a výš používej Sony Vegas Pro 10!

Poklička

Na intro je dobry (placeny) Adobe After Effects.
zde maš tut. : https://www.y­outube.com/pla­ylist?list=PL88DAD076­F9E9E17A