CodexCz

program na tvorbu 3D pc her

odvzdycky byl můj sen si vyrobit svou vlastni hru,tak sem Teda začal hledat na youtube po 10 minutách sem narazil na program GAME MAKER byl to program na tvorbu lehkych PC her ale po nějakém čase sem si chtěl vyrobit i nějakou tu 3D strilecku ale GAME MAKER se na to zrovna nehodí tak sem hledal dal a furt nic tak sem se obrátil na tuto stránku a doufám ze mi někdo z Vas pomuze :)

Odpovědi
anonym

Dnes již tato otázka tu zazněla: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neznate-nejaky-program-na-tvoreni-3d-her – viz má odpověď.