Fallen Angel

Program na stažení videí z internetu.

Nevíte někdo o prográmku, do kterýho když nakopírujete URL, popř. něco jiného, vám stahne videjko z internetu, např. z YouTube? Nechci Torenta ani BitLorda ani VDownloadera. Díky moc.

Nejlepší odpověď
rynek878

internet download manager,super prográmek,pokud budete mít zájem pošlu odkaz.

Další odpovědi
Bumbes

Pokud používáš FF tak existuje doplněk „Video DownloadHelper“, který umí také dobře stahovat obrázky a videa. Pokud je možnost stažení, tak se VDH sám aktivuje a stačí si jen vybrat, co stahnout a v jaké kvalitě.

Zdroj: www.123navody­.cz/downloadhel­per/