Mobi

Program na Stavbu

Hledám nějaký program nebo hru kde můžu dá se řict v podstatě stavět navrhnout třeba dům nebo hotel kolem krajinu nějakou zátoku například nejde mi moc o interiér spíš tu krajinu a vzhled budovy a ten exteriér spíše. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
melanie

Zkus Turbo floor plan.Stavět se tam dá jen na rovné ploše, ale můžeš tvořit kopce vodu atd.

anonym

třeba floor plan

Mobi

Děkuji moc ale jak říkám hledám spíš něco kdy si můžu upravit i tu krajinu a dům celý podle sebe, floor plan a podobné programy jsou spíše na interiér.