hos14785

program na stahovani fotek s mobilu na pc

Odpovědi
Jsemtady

Pokud mas v pocitaci windows7 a novejsi, tak na fotky zadny program nepotrebujes. Staci telefon pripojit a ukaze se ti automaticky jako diskova jednotka a fotky jdou proste zkopirovat klidne pres „tento pocitac“
Pokud mas xp a starsi nebo jiny system, tak pravdepodobne budes potrebovat driver pro tvuj telefon. Jde o typ a znacku telefonu. Nokia pc suite, samsung kies .. atp. Hledej na netu „nazev telefonu“+usb dri­ver