EliškaG

program na spojování fotek nafocených ve formátu panorama

Dobrý den, neznáte nějaký jednoduchý software, který je v češtině a je volně ke stažení do kterého bych vložila fotky ve formátu jpg a které jsem předtím nafotila na fotoaparátu olympus C 750 UZ a jsou nafoceny v programu panorama a který by mě tyto fotky spojil? díky

Odpovědi
www

Našel jsem toto – Panorama perfect

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/grafi­ka_a_design/tvor­ba_grafiky/bit­mapove_editory/pa­norama-perfect/

Pájo

Používám originální software k fotoaparátu OLYMPUS (byl součástí balení).
Je to Olympus Master.

Doplňuji:
http://www.uloz­to.cz/hledej/?q=o­lympus+master+