psí boothud

je nějaký program, aby se dal postupně časovat, který po mé smrti vymaže celé pc?

je nějaký program, aby se dal postupně časovat, který po mé smrti vymaže celé pc?
Doplňuji:
a pokud existuje, kde se dá koupit nebo sehnat. 🙂

Nejlepší odpověď
bolak

já myslím že by to šlo úplně jednoduše, prostě vytvořit aplikaci která zformátuje počítač, pokud do ní každých 24hodin nezadáš předem nastavené heslo

Další odpovědi
casey

Takovy program asi neni. Byl by dost komplikovany. Kazdy by potreboval vymazat neco jineho. Nekdo jen „Céčko“, nekdo ma vice disku,nebo sitovy nas. Program by musel mazat vice pruchody, jinak pujde data obnovit. Nejvetsi problem vidim v tom, kdy ho spustit. Mohlo by se stat, ze bys mel tu smulu, ze by te to kleplo jen malo a vratil ses k cistemu neposkvrnenemu stroji. To by te pak pohlo klepnout jeste jednou.

mosoj

Tak mně by zajímalo spíš co budu po smrti dělat, než co bude dělat můj počítač.

arygnoc

cmd
format c:
format d: