bolak

Program na sloučení www stránek do jedné (megadlouhé)

Dokázal by někdo vytvořit program, kterej by uměl sloučit několik online stránek do jedné a uložit ji na disk?

Problém je následující, mám stránku na které je několik odkazů, dejme tomu že 100, a já potřebuju, místo abych musel postupně otvírat všech 100 odkazů, aby se mi obsah těch stránek, který se skrývají za těmi odkazy, do jedné dlouhé stránky na disk. Ta nová stránka by tedy obsahovala 100 stránek pod sebou. Je to možné?
Doplňuji:
l564: To je na mě moc složitý, já spíš myslel, kdyby to bylo jednoduchý a někomu to zabralo pár minut, tak jestli by něco na ten způsob nestvořil. RedC22 mě tu kdysi učil pomocí dávkovýho souboru ukládat automaticky obsah stránky do texťáku, a trvalo mu to asi minutu, tak mě napadlo že tohle by taky nemuselo bejt nic zas tak složitýho pro někoho kdo se v tom vyzná.

kri kri: Konkrétně jde o tohle, každej pátek si projíždím na liga.cz zápasy na vejkend. Kliknu na „zápasy na sobotu“ a vyjede mi stránka se všemi zápasy (je jich třeba 200) a každej ten zápas musím ručne rozkliknout. Jako záložky to udělat nejde protože každej ten odkaz má specifickou adresu, která už příští týden nebude platná. Ty odkazy (zápasy) já potřebuju rozkliknout, abych viděl kurzy a tabulku, to je u každýho zápasu jiný, takže to musím dělat tak, že kliknu na odkaz, otevře se mi stránka s kurzem, pak musím rollovat dolů na tabulku a následně panel vypnout. A toto se při 100 zápasech 100× opakuje. Navíc mám pomalej počítač, takže když kliknu na několik odkazů zároveň abych to urychlil, tak než se mi otevřou, trvá to třeba minutu (hlavně taky proto že to ty data bere z internetu a že se při každým rozkliknutím odkazu načítají do paměti prohlížeče nová data) a stejně tak vypínání jednotlivých panelů je velice pomalé. Proto by bylo nejjednodušší nějak to zautomatizovat, aby se eliminovaly tyhlety problémy. Udělat to tak, aby se všechny obsah stránek z odkazu (tabulky a kurzy pro každý zápas) uložily pod sebe do jedné (nové) stránky a ta se mi pak uložila na disk. Pak už bych jen otevřel tenhleten jeden soubor a jel odzhora až dolů, bez klikání, bez nutnosti načítání do prohlížeče, bez zdržování. Hádám že proces kterej mi teďka trvá 3 hodiny by se tím zkrátil na 30 minut.

Odpovědi
anonym

Prakticky by to šlo.

V PHP by jste na začátku inicializoval html dokument a pomocí cyklu by jste si do pole vepsal veškeré soubory a pomocí dalšího cyklu by jste je postupně vkládal do prvně inicializovaného souboru. A na konec, by jste ten soubor uložil. Pro představu a lepší pochopení přikládám diagram http://img171­.imageshack.us/im­g171/7905/dia­gram1a.png

anonym

niečo ako toto: http://co-to-je.sk/zoznam.php?bo­ok=s ? (vyše 12.000 odkazov)

ako tam chceš tie stránky dávať?
Pomocou formulára, alebo tie odkazy sú niekde uložené?
Chce to troška upresniť.

Pokiaľ tam chceš dávať otvorené stránky v prehliadači, prečo nepoužívaš záložky resp. rýchle panely?