Shizuka

program na sledování obrazovky…

Existuje nějaký program s kterým bych mohla sledovat obrazovky těch co jsou připojení na stejnou WIFI ? (mám intoš přes kabel)

Doplňuji:
Děkuji :) ještě dneska to zkusím :)

Nejlepší odpověď
anonym

Ano nejlépe je TeamViewer režim konference kde vy sdílíte plochu či nějakou prezentaci a ostatní se na Vás připojují.

Ve verzi zdarma je možno až 25 účastníků.

Zdroj: http://www.te­amviewer.com/cs/pro­ducts/online-meeting.aspx

Další odpovědi
praivo

Na sdílení obrazovky je TeamViewer opravdu dobrý, ale počítej s tím, že musí bežet na každém ze sledovaných počítačů, také myslím nejde sledovat víc počítačů najednou.