Program na rychlejší start PC

Je nějaký program na který zrychluje start PC?Někdy se mě stává že musím restartovat 2×-3× aby PC naskočilo

Nejlepší odpověď
rynek878

než se pustíte do reinstalace systému,tak bych vám doporučil tento program,který je schopný udělat pořádek v PC
http://www.chip­.cz/clanky/plne-verze/2010/04/t­uneup-utilities-2009

a zde k němu máte češtinu:

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/cestiny/ces­tina-do-tuneup-utilities-2006/

Další odpovědi
anonym

2×-3× aby PC naskočilo ???

to je tedy v dezolátním stavu … zavolejte si na to odborníka, je nutné zjistit příčinu (pokud to zvládnete tak ještě předím si sám kompletně zreinstalujte operační systém, včetně zformatovani systemoveho disku – pokud to pomuze, jedine dobre, pokud ne je problem hardwaroveho razu, ukol pro odbornika)

iq

No tak jestli musite 2× –3×restartovat aby pc vůbec naskočilo,myslím,že vám žádný program nepomůže.Tohle bych asi řešil formátováním disku a reinstalací operačního systému,je to pravděpodobně nejrychlejší řešení,než hledat,čím je to způsobeno.

hanulka11

Nevím stávat se mi to,to by asi letěl.....to není normální, když si vezmu, že ho několikrát za den zapínám -tak si to nedovedu představit-zavolejte si technika.