Avatar uživatele
Natee

Program na Psaní všemi deseti

Jaký program na psaní všemi deseti prsty, na klávesnici, je nejlepší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? DusanOrlik, kapka, fablen před 4527 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Ten co je jednoduchý na ovládání, freeware a nejlépe ve formě hry.

Mrkni se tady ↓↓↓↓↓

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/?g[s]=psan%ED%2­0deseti&g[f_li­cence]=Freewa­re

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Nedám dopustit na All Ten Fingers /ATF/, seznámila jsem se s ním na jednom kurzu, používá se totiž ke školní výuce. Je opravdu skvělý. Bohužel ke stažení je zdarma pouze demo verze, nejsou tam všechny lekce, je tam třeba první, pak pátá, pak desátá a lekce mezi tím chybí, což je k výuce nepoužitelné. Pokud se ale chcete opravdu něco naučit, tak se investice vyplatí.
Jeden „spolužák“ z kurzu našel plnou verzi na Ulozto.cz, ale nezkoušela jsem to stáhnout. Je to jen tip pro Vás.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Začínala jsem s ATF (zkratka z plného názvu All ten fingers), ale ten mě nic nenaučil. Lekce se dají přeskakovat, vyložené hodnocení mimo tabulky po dopsaní textu nemáš..

Naučit opravdu všemi deseti mě naučil až ZAV, na ten nedám dopustit já. Ale je určen jen ke školní výuce (škola tě registruje), na doma to asi nepůjde, za prvé je program placený a za druhé ta registrace.. Ale mám s ním nejlepší zkušenost. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

na ekonomce jsme žádný program neměli (1986–1989), vepředu u tabule byl pověšený plakát s velkou klávesnicí a vyznačenými písmeny a čísly a na našich psacích strojích jednotlivé klávesy vyznačeny nebyly (celá řádka písmena „a“ apod.). Myslím, že i v dnešní době, by se tímto starým způsobem dalo všemi deseti naučit 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

manuálně se naučit prstoklad , je to nejlepší způsob

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Mně se osvědčil Desti prsty. Do patnácké lekce je zdarma.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek