Natee

Program na Psaní všemi deseti

Jaký program na psaní všemi deseti prsty, na klávesnici, je nejlepší?

Nejlepší odpověď
bolak

Ten co je jednoduchý na ovládání, freeware a nejlépe ve formě hry.

Mrkni se tady ↓↓↓↓↓

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/?g[s]=psan%ED%2­0deseti&g[f_li­cence]=Freewa­re

Další odpovědi
kapka

Nedám dopustit na All Ten Fingers /ATF/, seznámila jsem se s ním na jednom kurzu, používá se totiž ke školní výuce. Je opravdu skvělý. Bohužel ke stažení je zdarma pouze demo verze, nejsou tam všechny lekce, je tam třeba první, pak pátá, pak desátá a lekce mezi tím chybí, což je k výuce nepoužitelné. Pokud se ale chcete opravdu něco naučit, tak se investice vyplatí.
Jeden „spolužák“ z kurzu našel plnou verzi na Ulozto.cz, ale nezkoušela jsem to stáhnout. Je to jen tip pro Vás.

WeeBear

Začínala jsem s ATF (zkratka z plného názvu All ten fingers), ale ten mě nic nenaučil. Lekce se dají přeskakovat, vyložené hodnocení mimo tabulky po dopsaní textu nemáš..

Naučit opravdu všemi deseti mě naučil až ZAV, na ten nedám dopustit já. Ale je určen jen ke školní výuce (škola tě registruje), na doma to asi nepůjde, za prvé je program placený a za druhé ta registrace.. Ale mám s ním nejlepší zkušenost. 🙂

fablen

na ekonomce jsme žádný program neměli (1986–1989), vepředu u tabule byl pověšený plakát s velkou klávesnicí a vyznačenými písmeny a čísly a na našich psacích strojích jednotlivé klávesy vyznačeny nebyly (celá řádka písmena „a“ apod.). Myslím, že i v dnešní době, by se tímto starým způsobem dalo všemi deseti naučit 🙂.

RomanP

manuálně se naučit prstoklad , je to nejlepší způsob

Hlada

Mně se osvědčil Desti prsty. Do patnácké lekce je zdarma.