michykostra

Program na převádění videií

Potřebovala bych poradit nějaký program (nejlépe zdarma), který by dovedl převést formát mkv s titulkama do avi, aby v něm ty titulky zůstaly zachované. Používala jsem FormatFactory a ten sice fungoval perfektně, ale teď mi to převádí do avi bez titulek. Ani opakované odinstalování a nainstalování nepomohlo.
Doplňuji:
*Pardon – Program na převádění videí…

Nejlepší odpověď
badisko

tenhle je free ..jednoduchy ..efektivni co jsem tak zjistil tak v prevodu videii se muze rovnat format factory … http://www.fre­emake.com/cs/fre­e_video_conver­ter/

Další odpovědi
arygnoc

pokiaľ sú titulky priamo nasnímané vo videu, tak ich FF prevedie, pokiaľ sú titulky v externom súbore (*.sub, *.srt, *.txt), nie je problém ich potom zasa k filmu pripojiť napr v KMPlyeri (bez ohľadu na formát filmu – *.vob, *.avi, *.3gp, *.mkv a iné).