Heřman

Program na přehled písniček hraných v radiu.

Je nějaký program do kterého zadám název radia a ukáže se mě co v rádiu hrálo za písničku co hraje za písničku (právě teď) a co bude hrát za písničku.

Nejlepší odpověď
Jikra

Na odkazu jsou některé playlisty některých rádií. Trochu trpělivosti při vyplňování údajů a jakýsi výsledek se dostaví.

Zdroj: http://www.son­gster.sk/play­list.html?r=ol­dies&Od=13.04­.2012&OdHod=18%3A03&­Do=14.04.2012&Do­Hod=18%3A03&o=D

Další odpovědi
briketka10

některá rádia mají své play listy a tam je i skupina a píseň :DD

Makina

Myslím, že takový program není, ale většina rádií to má online přímo na svých webových stránkách.

anonym

i s nazvama poslouchej radio: www.abradio.cz mas tam co hrajou co hráli a co hrát budou na dané frekvenci a kanálu( impuls-byonce)