nikeroska

Program na pc, který by se zapl automaticky po rožnutí? Jako prezentace?

Doplňuji:
aha, asi se mi půlka otázky smazala…

  1. po zapnutí počítače
  2. jestli existuje nějaký program
  3. který po zapnutí pc spustí prezentaci

Nejlepší odpověď
bolak

Ten program se jmenuje Windows, možná už jsi o něm někdy slyšela ;)

Stačí když si tu prezentaci zkopíruješ (nebo vytvoříš zástupce) do START>PROGRAMY>PO SPUŠTĚNÍ

Další odpovědi
www

Upřesni

  1. Co a kde se má rožnout
  2. Co se má po rožnutí zapnout
  3. Co znamená zapnout

Pak se dočkáš odpovědi, teda aspoň ode mne.. 😉
Aha. Jsou to např. Animované tapety na plochu, tady to je. Pokud se to nenačte, odstraň z odkazu mezeru mezi ../P ozadi..:
www.tapetynaplochuz­darma.com/Poza­di-na-Plochu-Zivy/

SeptikB

Chtělo by to upřesnit to „rožnutí“ . Pokud tím bylo myšleno „spuštění počítače“, lze nastavit zapnutí v Naplánovaných úlohách. Také by bylo dobré upřesnit, jestli chceme spustit program nebo prezentaci. Každopádně to nastavit lze, i když složitější nastavování přes příkazový řádek není moc uživatelsky přívětivé.