Poklička

Jaký znáte program na Obnovu dat v PC?

Jaky znate program na Obnovu dat(video, Obrazky a hudba ,…) ? Potřebují obnovít data tak aby obnovéne soubory měli nazev stejny jako měli přetím a ne file01, file02,..
a taky aby se soubory obnovyli do puvodních složek . Znate nějaky?
Doplňuji:
Havárie disku, OS Win.7 x32 NTFS

Nejlepší odpověď
anonym

Stáhni si program Recuva ( http://www.pi­riform.com/re­cuva/download/stan­dard ), ale nainstaluj jej na JINÝ disk, jinak si můžeš smazané soubory poškodit (zničit možnost jejich obnovení).

Další odpovědi
Dochy

Nepíšeš jak se Ti ty soubory ztratily… smazáno, havárie systému, havárie disku, ani jaký používáš systém a jaký systém souborů.
Pokud byli smazány, pak na FAT systém smazané záznamy označí tak, že umázne první znak. To se myslím nebude týkat jiných souborových systému (NTFS)

anonym

Nevím přesně jak to máš,ale zkus start nebo vlaječku na pc klik ,pak příslušenství a pak na systémové nástroje a tam klik na obnovení systému,snad ti to pomůže.

Dochy

Jugar: Promiň, ale co mu to radíš? Obnovení systému nemá nic společného s obnovou dat z havarovaného disku. To co navrhuješ jakožto další aktivní operace nad poškozenými daty znamená jen další nevratné poškození původních dat.