beatab

Program na nahrávání obrazovky pro tvorbu gameplajů?

Chtěla bych nahrát gameplay na hru The Sims 3. Neznáte někdo nějaký program na nahrávání obrazovky? -mám tři podmínky:

  1. ZDARMA
  2. BEZ POŽADAVKŮ NA ADMINISTRÁTORKÉ POVOLENÍ (TJ. PRO UŽIVATELE BEZ AMINISTRÁTORSKÝC­H PRÁV)
  3. VIDEA PAK MUSÍ BÝT VE FORMÁTU, KTERÝ SE LZE DÁT NA YOUTUBE

Děkuji!
Doplňuji:
Ano, FRAPSY jsem zkoušela ale je to placené, zadarmo dostaneš jen verzi takovou, že můžeš nahrát pouze 30 sekund…
a heslo od adminisrátora to potřebuje…
ale děkuji =D

Odpovědi
Koty007

Dle mého by mohl posloužit FRAPS. Možná bude problém bod číslo 2.

anonym

Fraps, LiveStream nebo BSR Screen Recorder 6
a feaps nahrává i déle bez administrátorských požadavků, alespoň mě to tak šlo, ale nepoužívala jsem Fraps, tak už nevím

Martin8x

HyperCam, Free Screen Recorder, Cute Screen Recorder Free, CamStudio,…

Zdroj: http://mujsou­bor.cz/snimani-obrazovky