Demka

Program na nadpisy?

Ahoj, nevíte někdo jednoduchý, nejlépe český, program na vytváření nadpisů a nebo k úpravě obrázků? Vyzkoušel jsem už hodně programů, ale s ani jedním jsem si nevěděl rady…

Děkuji za každou pomoc…!

Nejlepší odpověď
arygnoc

kdyyž potřebujete vkládat titulky do obrázků, tak použijte nasledovní postup:

v obyčejnem malování si udělejte titulek, uložte jako soubor formátu gif (nastavte průhlednost pozadí, podle potřeby).

obrázek s titulkem si otevřete v programu irfamiev (zadarmo), skopírujte ho, otevřte obrázek, vložte do něho titulek a uložte.

hotovo.

Další odpovědi
chudst

Co treba GIMP? Je freeware. (A nemam ho rad, ja pouzivam Photoshop.) Jsou jednoduche, ale musite se je naucit holt ovladat, jako kazdy program.