vlkadam10

program na editaci videí na youtube

Ahoj točím videa na youtube a potřebuji program na editaci obrázků a videí (několika aby šel tkz. edit) a potřebuji aby produkoval lepší kvalitu videa než pinaccle video spin
Doplňuji:
Chci HD hlavně HD jen HD bez HD to neni HD

Nejlepší odpověď
badisko

doporucuji.stahnout tento program..http://www­.stahuj.centrum­.cz/multimedi­a/prevody_for­matu/format-factory/ ..je to vyborny program na prevod audio-video-a grafickych formatu..dale umoznuje ripovani DVD do video souboru ..dale ripovani audio CD..do hudebnich formatu…dale zmena velikosti souboru (strih videa) slouceni video a audio souboru..podpora mobilnich zarizeni…u slabsich pc tedy muzejnich exponatu jako(toshiba satelilite A10)muze pri convertovani dochazet k vetsi zatezi na pc…ne vsak nejak kriticke..
prevadi tyto video soubory- AVI,WMV,FLV,S­WF,Mp4,MPG,3GP
graficke v techto formatech-TGA,GIF,PNG,TIF,JPG BMD,ICO
audio soubory-MP3,OGG,AAC,WAV,MPG,a dalsi
je free v cestine..je staveny na windows… ale lze spustit i na linux pres wine…doporucoval bych neodlkikavat zbesile instalaci,, muze vam nabidnout k instalaci i toolbar tak zakazat ..vyhnete ze dodatecnemu odinstalovavani tohoto nechteneho hosta..co vic dodat snad jenze operacni systemy se meni a lidi prechazej na jine …ale format factory zustava ..:-).
ps;tady je domovska stranka ..http://www.pcfre­etime.com/ verze 3.00…

Další odpovědi
štamgast

Zkus Freemake Video Convertor ale pokud vím tak i YouTube má nějaký nástroj.

mujsoubor.cz

Zkus avidemus (ke staženní zde: http://stahnu­.cz/uprava-a-strih-videa/avidemux)

Zdroj: http://stahnu­.cz/magazin/5-nejlepsich-programu-pro-upravu-a-strih-videa-zdarma

Bedy

Vážení rádcové, čím více budu video konvertovat, tím víc to bude znát na kvalitě – kvalit abude menší a menší…při konvertování vzniká určitá ztráta…

Pokud zdroj je ve standardní kvalitě, tak to HD to v domácích podmínkách těžko převedete do HD, už třeba kvůli tomu, že to žádný program za Vás automaticky neudělá. Navíc je na to ptořeba výkonných počítačů.