Program na dávkovou konverzi z formátu jp2 na jpeg?

Posledních pár dní se mi nedaří najít správný program, který by dokázal převést více fotografií ve formátu jp2 na jpeg. Windows prohlížeč jp2 nezvládne a otevírat každou fotku ve Photoshopu a převádět zvlášť je časově náročné. Neznáte někdo nějaký free šíkovný prográmek?

Odpovědi
amigo

FORMAT FACTORY-je free
přidáte fotografie a FF je převede najednou

Hykam

PhotoFiltre má dávkovou konverzi, akorát nevím, zda umí formát jp2 (nemohu ani vyzkoušet, protože v tomto formátu žádnou fotografii nemám)
Pokud chcete můžete mi nějakou fotografii v jp2 zaslat na mail, vyzkouším to a dám vědět.

hykam@seznam.cz