Avatar uživatele
bojnik1

program který hlásí došlou poštu obálkou na ploše

Viděl jsem v televizi jak se příchozí pošta zobrazí velkou obálkou na ploše a kliknutí se otevře obsah.Zajímalo by mě zda takový program existuje a jestli jo jakou máte s ním zkušenost ,zdali je ho možné sehnat ČR.Děkuji!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kapka, johana 56, Bublinnka, bolak, anonym před 4196 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Používám Pošťáka od Seznamu, zkušenosti dobré.
Je toho ale víc, vyber si:

Zdroj: www.zive.cz/clan­ky/ke-stazeni-upozornovani-na-prichozi-postu/sc-3-a-149019/default.aspx

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

No, pokud chceš aby ti to hlásilo poštu hned, abys měl přehled, tak je mnohem jednodušší vytvořit si v klientovi filtr a nastavit si, aby se ti posílalo upozornění na mobil.

Je to zadara, jde to na všech klientech (ne jen na seznamu) a nemusíš bejt ani u počítače abys věděl že ti došla pošta, protože ti vždycky pípne mobil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

zkus si pošťáka http://softwa­re.seznam.cz/pos­tak/jak-to-funguje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Nevím, zda je to přímo ono, ale hezký je Incredimail. Zde ke stažení http://www.slu­necnice.cz/sw/in­credimail-xe/
Měla jsem ho kdysi nainstalovaný. Když přišel mail, tak přišla na plochu nějaká animovaná postavička, sluha, pejsek, motýlci a další moc krásné animace a dělalo to i příjemné zvuky.
Nebudu psát všechno, co tento program uměl, můžete vyzkoušet.
Nevýhodou je, že pokud má správně fungovat a máte posílat nádherné barevné maily, nebo dokonce mluvící maily, tak ten program musí mít nainstalovaný i příjemce. Což moc lidí nemá. Obyčejný mail přijde samozřejmě každému, ale s přílohami těch pozadí a tak, což je spíš otravné.
Když jsem ho já měla, tak byl základ zdarma a k tomu se daly přikupovat další zajímavé funkce /což jsem nezkoušela/.
Nějakou dobu mi to šlo dobře, pak to začalo nějak zlobit, nevím proč, odinstalovala jsem to. Ale po těch animacích, co mi oznamovaly poštu se mi stýská, byly opravdu nádherné. Nic podobného jsem nenašla, jen ošklivější verzi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek